Beschrijving
Verkrijgbaar in P9 pot (9x9cm), biologisch geteeld met SKAL-certificaat

€ 3,00
Deze mooie Betonica bloeit rijkelijk van begin juni tot eind september, begin oktober met roze bloemen. Helaas staat deze soort op de Nederlandse- en Belgische Rode lijst van planten als zeer zeldzaam en sterk in aantal afgenomen.
De Betonie is een zeer aantrekkelijke plant voor veel bestuivers. De perfecte plant voor in de moestuin of ecologische tuin.
De bladeren en de bloemen van betonica zijn eetbaar maar direct eten is niet aan te raden, maar er kan zeker thee worden gezet van de blaadjes en de bloemen.
Verkrijgbaar in P9 pot (9x9cm), biologisch geteeld met SKAL-certificaat

Wilt u dit product bestellen of heeft u vragen over dit product? Wij staan u graag te woord:

Wilt u dit product bestellen of heeft u vragen over dit product? Wij staan u graag te woord:
Bij Soontiëns natuurlijk Groen vindt u alles om van uw tuin een groene droomplek te maken. Of u nu een ervaren tuinier bent of net begint, ons tuincentrum in Eindhoven biedt een ruim assortiment planten, bomen, heesters en tuinbenodigdheden. Daarnaast helpen we u graag met professioneel tuinontwerp, aanleg en onderhoud. Altijd met aandacht voor detail, vakmanschap en de kracht van de natuur.
Neem vandaag nog contact met ons op — ons team van deskundigen staat klaar om u persoonlijk te helpen.
MA t/m VR 08:00 tot 17:00 uur
ZAT 08:00 tot 17:00 uur
ZON zie openingstijden
KvK-Nr. 83568786
BTW Nr. NL862919952B01
© 2026 Tuincentrum Soontiëns. Onderdeel van Soontiëns Natuurlijk Groen Webdesign: Mediaversa
Urkhovenseweg 570
5641 KX Eindhoven
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie op te slaan op of toegang te krijgen tot informatie op uw apparaat. Als u geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
